Zapisz się do Falubaziaków!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Falubaziaków. Dołącz do nas!

Sportujmy.pl

O projekcie

Sportowe Przedszkole to projekt realizowany przez klub Akademia Piłkarska Falubaz. Wykorzystując doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat, wdrażamy projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia zapewniają przede wszystkim:

• Poprawę koordynacji ruchowej i utrzymania prawidłowej masy ciała.
  • Prawidłowy rozwój tkanek układu mięśniowo-szkieletowego, układu krążenia oraz układu oddechowego.
  • Rozwijanie inteligencji ruchowej i interpersonalnej dziecka.
  • Nabywanie nawyków aktywnego i zdrowego trybu życia.
  • Zdobywanie nawyków dobrej postawy.
  • Umiejętność pracy w grupie.

Sportowe Przedszkole obejmuje:

• Trening pokazowy (bezpłatny) dla wszystkich zainteresowanych.
  • Zajęcia trwające 40 minut.
  • Zajęcia prowadzone w małych grupach od 6 do 12 osób.
  • Odpowiednio dobrany sprzęt umożliwia prowadzenie zajęć w salach przedszkolnych i ogrodzie.
  • Prowadzenie zajęć w godzinach dostosowanych do otwarcia przedszkola oraz preferencji rodziców i Dyrekcji.
  • Zaproszenie dla uczestników na zapoznawcze treningi w dowolnej lokalizacji Akademii Piłkarskiej Falubaz.